• Муфта п/е d 100

Муфта п/е d 100

 • В наявності
 • Арт. 12.04
  Діаметр: 100 мм

  • Ціна: 18.00 грн.
  • Опт. ціна (>100): 17.00 грн.
  • Ціна вказана з ПДВ
  Муфта для азбестоцементної труби б / н , поліетиленова використовуються при монтажі , надійні і стійкі до агресивних середовищ , при цьому термін їх експлуатації більше металевих в кілька разів . Так само вони не піддаються електрохімічної корозії і мають маленький гідравлічним опором .
  Муфта для азбестоцементної труби б / н  поліетіленовая- це виріб, який служить для з'єднання безнапірних труб один з одним , має циліндричної формою .
  Перед установкою на кінцях труб роблять розмітку розміщення муфти, яке вона буде займати після закінчення монтажу. Муфта асбестоцементная безнапорная має проточенние канали поглиблення, в них спочатку прокладається гумові кільця ущільнювачів, після чого муфта надівається на трубу, а потім вставляється інша труба. Під тиском води, кільця ущільнювачів, звужуються і щільно прилягають до поверхні труб і муфти, це гарантує надійність і герметичність з'єднання. При монтажі необхідно не забути залишити монтажний зазор (3-5 міліметрів) між кінцями труб. Наостанок обов'язково проводиться центрування кінців з'єднувальних елементів.
  Муфта для азбестоцементних труб проводиться за технічним регламентом відповідно до міжнародних вимог стандарту . Це означає , що виріб повинен бути циліндричної форми , прямим , водонепроникним , без розшарувань і не повинно мати обломів і тріщин .
  Прайс у форматі xls Прайс у форматі pdf
  Скачати Дивитися

  Схожі товари