Питання-відповідь

Люк полимерпесчаный Найважливішим у виборі каналізаційного люка - це визначити яке навантаження повинен витримувати люк. Якщо Ви визначилися з передбачуваного навантаження, тоді вибір за матеріалом пластмаса або полімерпіщана суміш. Ці два матеріали відрізняє технологія виготовлення, що відбивається і на ціні товару. Однозначної відповіді який люк краще немає, так як з функціоналом кожен з люків справляється згідно своїх технічних характеристик.
Будь-яку продукцію, представлену на сайті, можна подивитися на нашому складі. Адреса складу: Київ, вулиця Радистів 76 карта проїзду і графік роботи складу
 
Оренда лавок
Лавка
         Ми надаємо в оренду лавки на певних умовах, а саме: 1. оплата за товар 100% 2. термін оренди 7 календарних днів 3. вартість оренди 30% від вартості. 4. доставку "склад- орендар" і "орендатор- склад" оплачує покупець.    Після надходження товару на склад повернення 70% від вартості товару.
Ми з задоволенням відповімо на всі Ваші запитання! Зателефонуйте нашим менеджерам та задавайте будь-які питання щодо реалізованих нами товарів.


Найшвидший спосіб отримати свій товар сьогодні - це приїхати до нас на склад.- карта проїзду Другий швидкий спосіб для покупці з Києва - кур'єрська доставка по Києву. По Києву та Україні доставляємо за допомогою перевізників

У нас немає обмеження мінімальної суми замовлення.

Замовлення, які не підтверджені, не відправляємо. У разі, якщо з якоїсь причини Ви не змогли відповісти на дзвінок нашого менеджера необхідно зв'язатися з нами по одному з телефонів зазначених на сайті.
Ваше замовлення буде оброблено протягом робочого дня-наш графік роботи. Якщо Ви зробили замовлення поза робочий час, ми опрацюємо його на наступний робочий день. Якщо Ваше замовлення оформлено у вихідний день - ми приймемо його в роботу в перший робочий день після вихідних.